REKOMENDACJE

„Agata, od kiedy pamiętam, gdziekolwiek byłaś, wraz z Tobą natychmiast pojawiał się blask, który oświetlał wszystko i wszystkich wokół. Przynosisz ze sobą ciepło. Dostojna, naturalna, prawdziwa do szpiku kości. Kobieta. Przynosisz ze sobą spokój, życiową mądrość i pewność, że wszystko jest dokładnie tak, jak ma być. Sprawiasz, że niepewność i nieznane są tak samo naturalne jak to, że oddychamy. Przy Tobie kobiecość nabrała zupełnie innego wymiaru. Okazuje się, że głęboka czułość i ostrość wytyczanych granic są zupełnie zgraną parą. Zachwycasz się życiem i tym, co dokoła. Powodujesz, że chce się przy Tobie być, bo to tak jakby się w tym zachwycie kąpać. Jesteś studnią radości. Świetnie słuchasz siebie i innych. Równoważysz spokój i szaleństwo, choć doskonale odczuwasz jedno i drugie. Bije od Ciebie blask i pełna akceptacja na to, co było, jest i będzie. To cała Ty. Czujesz, otulasz obecnością, jesteś. Dziękuję ”.

– Anna

        „Znakomity warsztat Pani Agaty oraz stosowane metody coachingowe i mentoringowe przyniosły satysfakcjonujące efekty w postaci zatrudniania właściwej kadry i wskazały mi niestandardowe, trafne metody zarządzania. Pani Agata wskazywała konkretne i skuteczne działania dla nowych rozwiązań w procesie rozwoju personalnego, kompetencji i umiejętności poszczególnych członków naszej kadry i to nie tylko kadry menedżerskiej. Pani Agata wykonując swoją pracę z niebywałą pasją, często inspirowała mnie i wzmacniała, a poprzez swój niekwestionowany profesjonalizm często była moim doradcą i wsparciem w trudnej i odpowiedzialnej pracy”.

– Mieczysława

„Dobrze było rozmawiać z kimś, kto miał zawsze dobre intencje i pogodę ducha.”

– Adam

„Co sobie biorę od Agaty…

  • Niesamowitą zdolność zauważania i łapania nadarzających się okazji,
  • Do tej pory myślałam, że jestem kontaktową osobą, ale to małe piki. Agata zauważy każdego człowieka po drodze i z każdym się przywita, co się przekłada na to, że ma znajomości w każdym miejscu na ziemi i ma niezwykłą wprost umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi”.

– Ola

„Pracowałam z Panią Agatą podczas indywidualnych sesji coachingowych. Były to dwa cykle po 10 spotkań. Pierwszy, z obszaru life coachingu, w którym pracowałyśmy nad moją osobistą drogą zmiany. Drugi, biznesowy, w kontekście zarządzania moją karierą. Uważam, że Pani Agata jest w 100% profesjonalistką i świetnie spełniła swoje zadanie. Polecam wszystkim, którzy chcą czegoś więcej zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym”.

– Małgorzata

        „W latach 2016-17 byłam klientką Pani Agaty. Przeszłam w tym czasie cykl 10 sesji coachingowo – mentoringowych, pracując nad wyznaczeniem celu zawodowego, określeniem wartości dla mnie ważnych i ustaleniem zasad funkcjonowania w rodzinie z nastolatkami. Pani Agata wytłumaczyła mi wszystko w prosty sposób, umożliwiający mi zrozumienie pomimo początkowych trudności. Jej profesjonalizm i zaangażowanie wzbudziły we mnie wiele sympatii. Podejście Pani Agaty oraz metody działania przez nią praktykowane są godne polecenia. Chętnie skorzystam z jej usług jeszcze raz”.

– Alicja

        „Dziękuję za lata współpracy. Jesteś wspaniałym człowiekiem z cudownym nastawieniem do świata, zawsze dostrzegasz jego jasne strony. Nie mówię żegnaj, tylko do zobaczenia”. 

– Iwona

        „Motywem przewodnim tutaj będzie fala. Moja współpraca z Agatą na obecnym etapie, to nauka utrzymania się na fali, jaką jest życie. Poznałam Agatę w bardzo trudnym momencie. Trudność ta przybiera różne oblicza. Raz ma większą intensywność, raz mniejszą. Zmiana, jaką zauważyłam dzięki współpracy z Agatą, to sposób, w jaki tą zmienną trudność przyjmuję i jak próbuję ją nazywać. W trakcie spotkań dochodzę do wniosków, które zostają ze mną na długo, i które zmieniają mój sposób postrzegania mnie samej, mojego falującego życia i trudności. 

Wizytom u Agaty towarzyszy ciepła i bezpieczna atmosfera, która pozwala mi otworzyć się na nowe rozumienie mnie samej.”         

– Karolina

KONTAKT

AGATA STEC